Świadectwo zaufania i udanej współpracy. Wybrane rekomendacje (i laurki 😉 dla Łukasza Zająca).


Z czystym sumieniem polecam współpracę z p. Łukaszem.
Marcin Rupala, Chief Executive Officer w AdPrime
Łukasz jest niesamowicie pozytywnie nastawionym człowiekiem z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem w PR. Potrafi pokazać, jak istotny dla każdej firmy, czy organizacji jest posiadanie profesjonalnej strategii PR, która umożliwia zarządzanie wizerunkiem firmy zarówno w codziennej działalności, ale również w momentach kryzysu. Jednocześnie, jako osoba odpowiedzialna za PR w jednej z największych polskich firm z branży mięsnej potrafi zgromadzić osoby wspierające branżę, od analityków, przez profesjonalistów po dziennikarzy na spotkaniach w celu wymiany wiedzy i poglądów. Szczerze polecam współpracę z Łukaszem.
Janusz Auleynter, Ekspert w PKO BP
Z Łukaszem współpracujemy od kilku lat w relacji PR – media branżowe. Z powodzeniem udało mu się otworzyć na media dużą firmę z sektora rolno-spożywczego, co nie jest łatwe. Łukasz, poza tym, że umiejętnie „spina” komunikację, w profesjonalny i nienarzucający się sposób podtrzymuje kontakt z mediami, co jest, niestety, rzadkością, nie tylko w „spożywce”. Jego autorskim pomysłem jest również Food Tweetup – nieformalne spotkanie ludzi z branży. Gdyby sklonować Łukasza i umieścić po jednym w każdej większej firmie mięsnej, żyłbym jak w bajce. ;) Cóż, może kiedyś.
Adam Tubilewicz, dziennikarz w Portalu Spożywczym
Pan Łukasz zawsze szybko udziela komentarzy, łączy z odpowiednimi ekspertami i jest przeuprzejmy. Zdecydowanie wyższa półka polskiego PR.
Ola Ptak-Iglewska, Dziennikarka ekonomiczna w "Rzeczpospolita"
Pan Łukasz Zając to dobra firma, można na niej polegać. Szczególnie w sytuacjach kryzysowych, pomoże albo on sam, albo wskaże odpowiedniego partnera. Słowem, dobra i rzetelna robota.
Karol Tatara, Founder and CEO at Tatara & Partners Restructuring and Insolvency Law Firm
PR is an art, no brainer. It's not art for art's sake, though. For me, PR couldn't exist without a solid relationship and public trust. These values have been inviolable in my professional career. I always work with those who prefer the same approach on this issue. One of them is Lukasz with whom I have cooperated at many PR projects and initiatives. His engaging personality, versatile skills, problem-solving approach and wide and relevant experience were made him up as a genuine PR manager. He's truly born PR pro.
Marcin Jezierski, PR menedżer, social media trainer, twórca digitalnow.pl
Łukasz to specjalista z zakresu public relations. Świetnie porusza się w temacie budowania relacji z tradycyjnymi mediami, jest też aktywny w mediach społecznościowych. Jest dobrym networkerem, zna dużo ludzi i chętnie pomaga innym. Jednym słowem super się z nim pracuje!
Franciszek Niemyski, biznes partner, szkoleniowiec, networker
Łukasz to dobry PR-owiec. Realizowaliśmy projekt wideo dla branży spożywczej. Szybko reaguje na zmiany. Świetnie odnajduje się w media relations oraz digitalu, z influencerami. Jest praktykiem, i bywa także teoretykiem – napisał książkę o PR ( 2018). Polecam współpracę z Łukaszem.
Jacek Gadzinowski, ekspert komunikacji i youtuber, fit and diet trener
Łukasz z pasją podchodzi do swojej pracy, jego kreatywność i zaangażowanie są widoczne na każdym etapie projektu. Posiada olbrzymie doświadczenie w PR, proponowane przez niego rozwiązania są skuteczne. On po prostu lubi wyzwania, im trudniej tym ciekawiej, polecam współpracę z Łukaszem.
Renata Bugiel, Partner at GKR Legal - Gołębiowska Krawczyk Roszkowski i Partnerzy
Zdecydowanie polecam! Profesjonalizm i wiedza połączone z ciekawością świata oraz dużą łatwością nawiązywania kontaktów dają efekty. Dostałam dużo cennych uwag i spostrzeżeń oraz bardzo ciekawe sugestie na przyszłość. Zdecydowanie wysokiej klasy specjalista w swojej branży:)
Anna Głowacka, CEO w Akademia Retoryki
Łukasz jest osobą otwartą, kontaktową. Jest pomysłodawcą m.in. jednego z najciekawszych kameralnych eventów dla ludzi skupionych wokół branży rolno-spożywczej. Musi reglamentować wejścia na te wydarzenie, co już samo w sobie dużo znaczy :) Łukasz ma duże poczucie humoru, ale jest też bardzo konkretny, co ułatwia z nim współpracę.
Grzegorz Rykaczewski, Food&Agri Sector Analyst w PEKAO S.A.
Łukasz jest znakomitym menedżerem. Kilka razy pracowaliśmy przy projekcie Kongres Public Relations, przy którym dał się poznać jako niezwykle profesjonalny i uczciwy partner biznesowy. Jest bardzo komunikatywny i rzeczowy. Empatia, kreatywność, pomysłowość, otwartość – to cechy które z pewnością oddają jego osobowość i podejście do działania.
Dariusz Tworzydło, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, ekspert i menedżer PR
Z przyjemnością mogę polecić współpracę z Łukaszem. Fachowe podejście do tematu. Zaczęliśmy od inspirującego warsztatu a następnie otrzymałem dużo wartościowych rekomendacji.
Dr Michał Wrzosek, dietetyk, twórca metody RESPO i dyrektor zarządzający
facebook-icon