Rekomendacje dla Łukasza Zająca


Pan Łukasz zawsze szybko udziela komentarzy, łączy z odpowiednimi ekspertami i jest przeuprzejmy. Zdecydowanie wyższa półka polskiego PR.
Ola Ptak-Iglewska, Dziennikarka ekonomiczna w "Rzeczpospolita"
Łukasz jest niesamowicie pozytywnie nastawionym człowiekiem z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem w PR. Potrafi pokazać, jak istotny dla każdej firmy, czy organizacji jest posiadanie profesjonalnej strategii PR, która umożliwia zarządzanie wizerunkiem firmy zarówno w codziennej działalności, ale również w momentach kryzysu. Jednocześnie, jako osoba odpowiedzialna za PR w jednej z największych polskich firm z branży mięsnej potrafi zgromadzić osoby wspierające branżę, od analityków, przez profesjonalistów po dziennikarzy na spotkaniach w celu wymiany wiedzy i poglądów. Szczerze polecam współpracę z Łukaszem.
Janusz Auleynter, Ekspert w PKO BP
Z Łukaszem współpracujemy od kilku lat w relacji PR – media branżowe. Z powodzeniem udało mu się otworzyć na media dużą firmę z sektora rolno-spożywczego, co nie jest łatwe. Łukasz, poza tym, że umiejętnie „spina” komunikację, w profesjonalny i nienarzucający się sposób podtrzymuje kontakt z mediami, co jest, niestety, rzadkością, nie tylko w „spożywce”. Jego autorskim pomysłem jest również Food Tweetup – nieformalne spotkanie ludzi z branży. Gdyby sklonować Łukasza i umieścić po jednym w każdej większej firmie mięsnej, żyłbym jak w bajce. ;) Cóż, może kiedyś.
Adam Tubilewicz, zastępca red. naczelnego w Portalu Spożywczym
The One Who Builds Bridges, instead of walls. I know Łukasz only for a couple of months, but what I already learned about him is that he genuinely cares for people and the world to make sense. He never misses speaking loud about what is good, interesting, and curious and how it connects to rest of the world. Always aware of circumstances, people, and connections. Always looking for solutions. It is good having him around to take care of your public relations and communication.
Joanna Andryszczak, coach, mentor
Pan Łukasz Zając to dobra firma, można na niej polegać. Szczególnie w sytuacjach kryzysowych, pomoże albo on sam, albo wskaże odpowiedniego partnera. Słowem, dobra i rzetelna robota.
Karol Tatara, Founder and CEO at Tatara & Partners Restructuring and Insolvency Law Firm
Łukasz z pasją podchodzi do swojej pracy, jego kreatywność i zaangażowanie są widoczne na każdym etapie projektu. Posiada olbrzymie doświadczenie w PR, proponowane przez niego rozwiązania są skuteczne. On po prostu lubi wyzwania, im trudniej tym ciekawiej, polecam współpracę z Łukaszem.
Renata Bugiel, Partner at GKR Legal - Gołębiowska Krawczyk Roszkowski i Partnerzy
PR is an art, no brainer. It's not art for art's sake, though. For me, PR couldn't exist without a solid relationship and public trust. These values have been inviolable in my professional career. I always work with those who prefer the same approach on this issue. One of them is Lukasz with whom I have cooperated at many PR projects and initiatives. His engaging personality, versatile skills, problem-solving approach and wide and relevant experience were made him up as a genuine PR manager. He's truly born PR pro.
Marcin Jezierski, PR menedżer, social media trainer, twórca digitalnow.pl
Łukasz to specjalista z zakresu public relations. Świetnie porusza się w temacie budowania relacji z tradycyjnymi mediami, jest też aktywny w mediach społecznościowych. Jest dobrym networkerem, zna dużo ludzi i chętnie pomaga innym. Jednym słowem super się z nim pracuje!
Franciszek Niemyski, biznes partner, szkoleniowiec, networker
Serdecznie polecam korzystanie z usług agencji PR Łukasza Zająca! Jako autor książki „G.K. Chesterton. Geniusz Ortodoksji” zdecydowałem się na jej promocję z agencją Łukasza. Dlaczego? Po pierwsze wiem, że zespół Get Media ma ciekawy pomysły na filmy. Po drugie, realizacje kończą się w określonym czasie :-) I po trzecie, to firma która zna się na mediach i Internecie, zatem film jest oglądany i komentowany. To dobre dla promocji mojej twórczości…
Jarema Piekutowski, autor książek, publicysta, socjolog
Łukasz to dobry PR-owiec. Realizowaliśmy projekt wideo dla branży spożywczej. Szybko reaguje na zmiany. Świetnie odnajduje się w media relations oraz digitalu, z influencerami. Jest praktykiem, i bywa także teoretykiem – napisał książkę o PR ( 2018). Polecam współpracę z Łukaszem.
Jacek Gadzinowski, ekspert komunikacji i youtuber, fit and diet trener
Zdecydowanie polecam! Profesjonalizm i wiedza połączone z ciekawością świata oraz dużą łatwością nawiązywania kontaktów dają efekty. Dostałam dużo cennych uwag i spostrzeżeń oraz bardzo ciekawe sugestie na przyszłość. Zdecydowanie wysokiej klasy specjalista w swojej branży:)
Anna Głowacka, CEO w Akademia Retoryki
Łukasz jest osobą otwartą, kontaktową. Jest pomysłodawcą m.in. jednego z najciekawszych kameralnych eventów dla ludzi skupionych wokół branży rolno-spożywczej. Musi reglamentować wejścia na te wydarzenie, co już samo w sobie dużo znaczy :) Łukasz ma duże poczucie humoru, ale jest też bardzo konkretny, co ułatwia z nim współpracę.
Grzegorz Rykaczewski, Food&Agri Sector Analyst w PEKAO S.A.
Łukasz jest znakomitym menedżerem. Kilka razy pracowaliśmy przy projekcie Kongres Public Relations, przy którym dał się poznać jako niezwykle profesjonalny i uczciwy partner biznesowy. Jest bardzo komunikatywny i rzeczowy. Empatia, kreatywność, pomysłowość, otwartość – to cechy które z pewnością oddają jego osobowość i podejście do działania.
Dariusz Tworzydło, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, ekspert i menedżer PR
Z przyjemnością mogę polecić współpracę z Łukaszem. Fachowe podejście do tematu. Zaczęliśmy od inspirującego warsztatu a następnie otrzymałem dużo wartościowych rekomendacji.
Dr Michał Wrzosek, dietetyk, twórca metody RESPO i dyrektor zarządzający
Miałem przyjemność pracować z Łukaszem przy kilku zadaniach wymagających doświadczonego konsultanta o bystrym, analitycznym umyśle, szerokim spojrzeniu i zdolnym do opracowywania wnikliwych raportów. Łukasz rozumie branże PR i PA i potrafi przedstawić celne wnioski w jasny i zwięzły sposób. Z pełnym przekonaniem polecam go do każdej roli wymagającej umiejętności komunikacyjnych i strategicznego myślenia.
Jarek Sutarzewicz, Director Public Affairs & Defense at Hill+Knowlton Strategies
Polecam, bardzo profesjonalna obsługa. Świetna współpraca.
Krzysztof Borowski, Chief Compliance Officer at CPF Poland S.A, radca prawny
Z czystym sumieniem polecam współpracę z p. Łukaszem.
Marcin Rupala, Chief Executive Officer w AdPrime
Konkretny człowiek. Pełen pasji i wiedzy, którą potrafi wykorzystać.
Marcin Graczyk, PAIH
facebook-icon