Kilka zdjęć z pleneru fotograficznego w Gdyni. Zdjęcia Łukasza Zająca
Kilka zdjęć z pleneru fotograficznego w Gdyni. Zdjęcia Łukasza Zająca
Sprawdź najważniejsze zmiany jakie dziś zachodzą w komunikacji społecznej i public relations. Marek Wróbel, założyciel jednej z pierwszych agencji PR oraz aktywny aktor w świecie społeczno-politycznym (Fundacja Republikańska) – podsumował aktualny krajobraz w 5 punktach.
Jeżeli interesujesz się modernizmem, polecam kilka filmów i opracowań. Dla mnie modernizm jest dobrym połączeniem funkcji, estetyki i elegancji.
Jestem przekonany, że w branży public relations sukces odniosą osoby i organizacje z rozwiniętymi zdolnościami budowania relacji i empatii.
Dziś dziennikarze stają przed zadaniem opisu ekosystemu człowieka w obliczu zmian klimatycznych, mądrego gospodarowania zasobami, nowych stylów życia i potrzeb zrównoważonych wyborów. Społeczeństwo, a w nim biznes, instytucje, media i sektor pozarządowy są wzywane do podejmowania nowych ról w celu kształtowania odpowiedzialnych postaw, szanujących walory przyrody i dobrostan społeczny.
W tym cyklu będę przedstawiał wybrane fragmenty wypowiedzi i pism dotyczące duchowego aspektu pracy.
Moja i twoja praca, praca każdej osoby jest obszarem łącznym wiele wspólnych cech. Zmagamy się z trudnościami, mamy ambicje, chcemy dobrze zarabiać, rozwijamy się i szukamy inspiracji. To połączenie sił fizycznych, intelektualnych i duchowych. W tym cyklu będę przedstawiał wybrane fragmenty wypowiedzi i pism dotyczące duchowego aspektu pracy.
Może już wiesz, że jestem współzałożycielem butiku doradczego Food Brokers. To zespół ludzi, ba – całe środowisko – pracujących w komunikacji/PR oraz doskonale znających biznes rolno-spożywczy. Sam jestem w tej branży 7 lat, dlatego w 2020 powołaliśmy z Marcinem Niewęgłowskim Food Brokers.
Digital Skills – potrzeba nowej edukacji. Niedawno Wojciech Kardyś poruszył wątek edukacji w zakresie rozumienia mechanizmów i twórców internetowych.
Uprawiam mądre spacerowanie. Robię to z wielu powodów. Jestem ciekawy świata. Lubię wiedzieć, gdzie jestem i co tam się dzieje. Flanerowanie to bezinteresowne przechadzanie się po swoim mieście lub nowej destynacji, zaglądanie tam, gdzie nie zaglądają turyści, a także spokojne obserwowanie miejsc nieoczywistych (a także banalnych). Jako flaner karmię się przede wszystkim pogodą (bo mam cztery pory roku), architekturą i mozaiką ludzkich twarzy. Wałęsanie się na luzie […]